Kariéra

Aktuálně jsou u nás volné tyto pracovní pozice:

VEDOUCÍ VÝROBY

Pro náš malý výrobní závod hledáme vedoucího výroby, který bude v úzkém pracovním kontaktu s ředitelem firmy.

Máte zkušenost s plánováním a koordinací výrobních operací? Máte zkušenosti s vedením menšího týmu? Jste zvyklý na administrativu spojenou s prací vedoucího jako je vedení docházky, evidence výroby, zodpovědnost za kvalitu? Nebráníte se občasným služebním cestám k zákazníkovi?

Přijmeme vedoucího výroby s prokazatelnými zkušenostmi, který by vedl tým 12 lidí a zároveň dle potřeby se podílel na samotné výrobě.

Co Vás čeká:

  • Vedení týmu 12 zaměstnanců ve výrobě, nábor nových zaměstnanců a jejich zaškolení.
  • Řízení rozdělení práce, koordinace výroby, sledování a plnění výrobních plánů.
  • Zajišťování dodržování standardů kvality.
  • Sledování efektivity a výkonnosti, navrhování zlepšení, plnění 5S.
  • Aktivní účast na výrobním procesu či servisu dle potřeby.
  • Aktivní řízení plánu montáží v závislosti na plnění plánu výroby.
  • Dohled nad dodržováním a zajišťováním bezpečnosti práce.
  • Evidence spojená s výrobou, expedicí a docházkou.

Jak to u nás funguje:

  • Spolupráci uzavřeme na hlavní pracovní poměr.
  • Jsme malý tým, na nic si nehrajeme, důležitá je pro nás atmosféra a dobré vztahy na pracovišti.
  • Budeme Vám maximálně nápomocni při adaptaci na novém pracovišti.
  • Nafasujete standardní nářadí - mobil, notebook, a pro služební cesty referentské služební auto.
  • Projdete si školícím programem v rámci firmy.
  • Naučíme Vás pracovat v našem účetním a obchodním systému Pohoda.

Co od Vás očekáváme?

  • Vzdělání technického směru ideálně oblast dřevozpracující či strojírenská s prokazatelnou praxí.
  • Zkušenost s vedením menšího týmu.
  • Občasnou účast u zákazníka (servis, montáž).
  • Technické myšlení, orientace ve výkresové a technické dokumentaci.
  • Spolehlivost – evidence záznamů do interních programů.
  • Znalost MS Office je nutnost, účetní systém Pohoda výhodou.
  • VZV výhodou (případné školení zajistíme).
  • ŘP, minulost bez nehod je velké plus.

Co vám můžeme nabídnout?

  • Hlavní pracovní poměr. Smlouva první rok na dobu určitou, následně na dobu neurčitou.
  • Jednosměnný provoz (v budoucnu může být i dvousměnný)
  • Mzda složená z pevné částky a motivační vícesložkové progresivní části.
  • Notebook, mobilní telefon, pro služební účely referentský vůz.
  • Příspěvek na stravování cca 1500 Kč (dle počtu pracovních dnů).
  • Zaškolení a doplňování znalostí.
  • Možnost osobního rozvoje.
  • Příležitost pracovat v akčním týmu.

Své životopisy zasílejte na: david.vitek@drevomaterial.cz

OPERÁTOR CNC STROJŮ

Co bude přesně tvým úkolem?

  • Manipulace s plošným materiálem.
  • Obsluha příslušného výrobního stroje – po předchozím zaučení.
  • Vytváření a úprava CNC programů pro správné provedení výrobních operací.
  • Příprava CNC stroje pro výrobu zahrnuje nastavování nástrojů, fixačních zařízení a pracovních stanic podle specifikací výkresů.
  • Sledování chodu stroje během výrobního procesu, včetně průběžné kontroly kvality a provádění úprav, pokud je to nutné.
  • Výměna nástrojů podle potřeby a zajištění, aby byly správně nabroušené a kalibrované.
  • Provádění rutinní údržby stroje a diagnostikování a řešení jednoduchých problémů nebo volání odborné pomoci při závadách.
  • Udržovat pořádek na pracovišti.

Proč do toho jít?

  • NEVADÍ, pokud nemáš předchozí zkušenosti v truhlářské výrobě.
  • Budeš pracovat pro stabilní českou firmu, která se neustále rozvíjí.
  • Dřevomateriál si svých zaměstnanců váží – umožníme ti kariérní postup dle tvých schopností a individuální přístup.

Ano, potřebujeme právě Tebe protože:

  • Jsi zodpovědný, pracovitý, spolehlivý a čestný.
  • Máš předchozí zkušenosti s CNC stroji (výhodou ve výrobě nábytku).
  • Nemáš zdravotní omezení.
  • Jsi dobrým člověkem a parťákem!

A co Tě u nás bude dělat šťastným?

  • Pěkná finanční odměna
  • Skvělí kolegové
  • Přívětivé pracovní prostředí
  • Příspěvky na obědy

Dostávat se k nám nebude nic těžkého:

  • Autobusové nádraží je vzdálené 1,5km.
  • Nabízíme též parkování přímo na parkovišti před firmou.

Těšíme se na Tebe!