Nevíte si rady? Neváhejte a volejte: +420 465 611 611
Uživatel: Nepřihlášen
uzivatel-odkazPřihlášení Nová registrace
Nákupní košík
je prázdný

Řezivo

KVH hranoly (z něm. Konstruktionsvollholz) – jsou napojované masivní konstrukční a stavební hranoly, sušené z kvalitního    dřeva a pro své vysoké mechanicko fyzikální vlastnosti vhodné pro dřevostavby, krovy a další dřevěné stavební konstrukce.

KVH hranoly jsou vyráběné z dřeva jehličnanů, především smrku. Díky spojům na klínové ozuby (cinkovaný spoj) je možné KVH hranoly vyrábět takřka v libovolné délce.
Jednotlivé díly jsou navzájem propojeny spoji, které zaručují pevnost rostlého dřeva. Povrch je ze všech stran ohoblovaný a má sražené hrany.

Konstrukční hranol je vyráběn v tloušťkách od 40 mm do 140 mm, šířkách od 60mm do 280 mm a v délkách od 5 m do 13 m.

BSH hranoly  – jsou masivní konstrukční a stavební lepené vrstvené hranoly.

BSH hranoly jsou stavební materiál pro veškeré oblasti použití, ve kterých se vyžaduje nosnost, tvarová stálost a estetický vzhled.

Jsou tvarově stabilní díky vícevrstvé konstrukci, která je vyrobena z lamel o standardní tloušťce 40 mm. Povrch hranolu je ze všech stran čistě ohoblovaný na požadovaný rozměr a má sražené hrany.

BSH hranoly jsou na objednání s termínem dodání do 2 týdnů.
INFORMUJTE se na aktuální rozměry a ceny BSH hranolů na Tel.: 724 652 497 p. Tomáš Vávra.

                               

Copyright © 1998 - 2018 by Dřevomateriál s.r.o. | www.drevomaterial.cz - Všechna práva vyhrazena.  |  Developed by HERO Computers s.r.o.

Dřevomateriál s.r.o. ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím