Nevíte si rady? Volejte: +420 777 223 223
nebo využijte kontaktní formulář.
Uživatel: Nepřihlášen
uzivatel-odkazPřihlášení Nová registrace
Nákupní košík
je prázdný
druh-menu Zboží hledat uzivatel-domu Přihlásit Registrace uzivatel-kosik2

Plaťte pohodlně
elektronicky s Go-pay

gopay

Bezpečnost a ochrana osobních údajů na e-shopu drevomaterial.cz

Zpracovávání osobních údajů

Firma se řídí nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob při zpracovávání osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů. Právním základem pro zpracování osobních údajů klientů je plnění smlouvy. Doba jejich uchování se řídí ostatními zákonnými ustanoveními.

Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Společnost Dřevomateriál, s.r.o., provozovatel internetového obchodu drevomaterial.cz, prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné, nejsou poskytovány třetí straně a je s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000Sb.

Shromažďované osobní údaje

Při provádění obchodních transakcí potřebujeme zákazníkovo znát jméno (případně jméno firmy, IČ a kontaktní osobu), adresu (fakturační a případně dodací), telefonní a mailový kontakt. Dále jsou evidovány veškeré obchodní transakce zákazníků v e-shopu drevomaterial.cz u nás.

Jak může zákazník existenci osobních údajů ovlivnit?

Zákazník může může tyto údaje editovat či mazat po přihlášení do e-shopu drevomaterial.cz . (Nelze z účetních důvodů editovat fakturační údaje.) V případě, že chcete Vaši registraci zcela zrušit a dosud jste v e-shopu drevomaterial.cz nenakoupili, stačí odeslat e-mail na info@drevomaterial.cz.

Copyright © 1998 - 2021 by Dřevomateriál s.r.o. | www.drevomaterial.cz - Všechna práva vyhrazena.  |  Developed by HERO Computers s.r.o.

Dřevomateriál s.r.o. ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím