O nás

Představení firmy

Představení firmy

Jsme českým výrobcem s 20letou zkušeností. Kořeny máme ve východních Čechách ve městě Žamberk, kde se nachází i sídlo naší firmy. Specializujeme se na velkoobchodní i maloobchodní prodej materiálů pro výrobce nábytku a s tím souvisejících služeb. Nabízíme například formátování velkoplošných materiálů, olepováním naformátovaných dílců LTD, výrobu posuvných dveří pro šatní skříně a interiéry a veškeré služby související s odborným poradenstvím a usnadněním nákupu pro naše zákazníky.

Představení firmy

Významné milníky

2001

Založení firmy

2002

Zakoupení prvních technologií

2006

Stěhování do vlastních prostor

2011

Zakoupení nových technologií olepování a formátování

2015

Získání výhradního zastoupení pro prodej materiálů Byspan pro ČR

2017

Změna strategie firmy - absolutní změna v prodávaných materiálech, vlastní skladová kolekce materiálů a kufřík se vzorníky

2019

Výstavba nové výrobní haly a zakoupení nových strojů - nové CNC, nová olepovačka s dopravníkem

2021

Při příležitosti výročí 20 let firmy spuštěn nový e-shop pro naše zákazníky

img

Zastoupení po celé ČR
Obchodní zástupci vám pomohou s výběrem materiálu

img

Rodinná firma s 20 letou tradicí
Vnímáme a respektujeme přání zákazníka

img

Kvalitní plošné materiály bez recyklátů
Precizní zpracování nábytku

img

Rychlé dodání skladového kování
Doručíme již druhý den i vlastní autodopravou

Materiály

Materiály

Materiály

Nabízíme velké množství nábytkových ABS hran, krytek a příslušenství. V našem bohatém sortimentu naleznete škálu nábytkového kování jako závěsy, výsuvy, výklopy, úchytky, věšáky, kování pro posuvné dveře, šatní doplňky, dřezy, baterie, odpadkové koše, osvětlení, nábytkové rolety, spojovací materiál, lepidla, tmely a další.

Naši partneři

Naši partneři

Pro docílení vysoké kvality výrobků již roky spolupracujeme se spolehlivými partnery, kteýrmi jsou GTV, Byspan, Pfleiderer, Schilsner, Kooplast, Sinks a Polyform.

Zjistit více
Naši partneři
Kufřík

Vlastní skladová kolekce

Vlastní skladová kolekce

Vlastní skladová kolekce LTD a pracovních desek značek Byspan, Pfleiderer a Polyform je speciální nejen složením výrobců, ale i provedením. Veškeré vzorníky jsou zabalené do "kufříku plného dřevomateriálu", který obsahuje vše potřebné (vzorníky, karty, katalogy, vzorky a další). Od konkurenčních společností zabývajících se prodejem dekorativních plošných materiálů se odlišujeme zejména vysokou kvalitou nosných materiálů a zajímavě dekorově a strukturově koncipovanou kolekcí.

Zjistit více

Showroom & Výroba

Showroom & Výroba

Showroom s naši skladovou kolekci se nachází v městě Žamberk u Orlických hor. V předváděcím prostoru jsou k vidění veškeré skladové LTD v atypicky velkém rozměru 160 x 80 cm, abyste si mohli prohlédnout veškeré dekory v ploše a lépe si tak přiložením dekorů ve velikosti A4 doladili zvolené kombinace. Vystaveny jsou i pracovní desky, nerezové a granitové dřezy Sinks, posuvné systémy a vybavení šatních skříní GTV, úchytky, osvětlení, závěsy, zásuvky a kompletní skladové kování. Pro lepší představu o konkrétních možnostech využití nabízených materiálů v showroomu naleznete i prototypy sestavených kuchyňských linek.

Zjistit více
Showroom & Výroba
Vlastní výroba

Vlastní výroba

Vlastní výroba

Zdravotní přepážky

Pyšníme se vlastní výrobou hygienických ochranných přepážek, které jsou v této době velmi žádané.

Zjistit víceMobilní stojany

Pro ochranu vašeho zdraví u nás vyrábíme i mobilní stojany, které slouží nejen pro uložení dezinfekce.

Zjistit více