Showroom & Výroba

Navštivte nás v showroomu

Navštivte nás v showroomu

Showroom, kde uvidíte naši celou skladovou kolekci, se nachází v městě Žamberk u Orlických hor. Jsou zde vystaveny veškeré skladové LTD v atypicky velkém rozměru 160 x 80 cm, aby si zákazník mohl prohlédnout všechny dekory v ploše a lépe si tak přiložením dekorů ve velikosti A4 doladit zvolené kombinace. Vystaveny jsou i veškeré pracovní desky, nerezové i granitové dřezy Sinks, posuvné systémy a vybavení šatních skříní GTV, úchytky, osvětlení, závěsy, zásuvky a kompletní skladové kování. Pro lepší představu o možnostech využití námi nabízených produktů zde naleznete i konkrétní prototypy kuchyňských linek.

Navštivte nás v showroomu

Odborné poradenství

Odborné poradenství

Našim zákazníkům rádi poskytneme odborné poradenství při výběru zboží. Poradenské služby můžete využít v showroomu, prostřednictvím call centra, obchodních zástupců nebo chatu, který je k dispozici přímo zde na našem webu.

Odborné poradenství
Formátování a olepování

Formátování a olepování

Formátování a olepování

Zajišťujeme formátování našeho kompletního sortimentu velkoplošných materiálů na formátovací pile a olepení hran námi naformátovaných dílců. Olepujeme výhradně voděodolným PUR lepidlem. Používáme bílé lepidlo pro bílé dekory LTD a transparentní pro ostatní dekory. Dodací termín je standardně do 10 pracovních dní od objednání.
Otevírací doba výroby: po – pá: 7:00 – 13:00, 13:30 – 15:30

Kompletní výroba posuvných dveří

Kompletní výroba posuvných dveří

Zajišťujeme výrobu kompletních posuvných dveří pro šatní skříně a interiéry. Dveře jsou dodávány jako celek včetně kolejnic, stačí je pouze usadit na místo. Výplně je možno zhotovit z LTD Pfleiderer, Byspan, Lacobel, zrcadel, skel apod. Dle vašich požadavků zhotovíme i samostatné rámy bez výplní (dodávány v demontu).
Objednávky přijímáme pouze prostřednictvím našeho vyplněného formuláře, který naleznete ke stažení zde.
Dodací termín je standardně do 10 pracovních dní od objednání.

Kompletní výroba posuvných dveří
Vlastní výroba

Vlastní výroba

Vlastní výroba

Zdravotní přepážky

Pyšníme se vlastní výrobou hygienických ochranných přepážek, které jsou v této době velmi žádané.

Více informacíMobilní stojany

Pro ochranu vašeho zdraví u nás vyrábíme i mobilní stojany, které slouží nejen pro uložení dezinfekce.

Více informací