Naši partneři

Naši partneři

Naši partneři

Pro docílení vysoké kvality výrobků spolupracujeme již roky se spolehlivými a kvalitními parnery, kterými jsou GTV, Pfleiderer, Schilsner, Kooplast, Sinks a JUAN.

img
img

GTV

GTV

GTV je dodavatelem kvalitního nábytkového kování, posuvných systémů a osvětlení . Filosofie GTV je založena na předpokladu, že vysoce kvalitní produkty nemusí být určeny pouze pro nejbohatší zákazníky. GTV je také dodavatelem ručního nářadí pod obchodní značkou Hoëgert.

Více informací

Byspan

Byspan

Jsme exkluzivním a výhradním distributorem výrobce Byspan pro Českou a Slovenskou republiku. Byspan přináší nejkvalitnější nosiče na trhu . Nosiče jsou vyráběny z dřevotřísky bez recyklátů a s vyšší hustotou. Vzniklé desky jsou certifikovány normou E 0,5 CARV označující snížený obsah formaldehydu. Výběrem Byspanu šetříte stroje a nástroje, které mají až o 100 % delší životnost.

Více informací

img
img

Pfleiderer

Pfleiderer

Pfleiderer je významným dodavatelem materiálů na bázi dřeva pro rozličné typy projektů. V jeho sortimentu naleznete dřevotřískové a vláknité deky, zdokonalené dekorativní produkty, lamináty, HPL desky nebo pracovní desky, které vyrábí nejen s maximální pečlivostí, ale i s důslednou orientací na trvale udržitelný rozvoj – ekonomický, ekologický a sociální.

Více informací

Schilsner

Schilsner

Schilsner je významným výrobcem nábytkových ABS hran . Hrany vyrábí přímo k dekorům laminovaných desek Pfleiderer, Kronospan a Egger. Barvy hran jsou výsledkem pečlivého procesu navrhování, úzké spolupráce s výrobci desek, mnoha testů a dlouholetých zkušeností.

Více informací

img
img

Sinks

Sinks

Sinks je předním importérem a distributorem kvalitních kuchyňských dřezů, dřezových baterií a systémů odpadkových košů/sortérů . Výhodou je vysoká flexibilita výroby a možnost zakázkových úprav desek (různé hloubky, délky) či možnost výroby libovolného tvaru pracovní desky. Firma získala ochrannou známkou české výroby.

Více informací

Kooplast

Kooplast

Kooplast je českou společností dodávající plastové profily do různých průmyslových odvětví. Hlavní portfolio tvoří sortiment plastových profilů a komponentů pro nábytkářský sektor.

Více informací

img
img

Polyform

Polyform

Polyform je přední český výrobce kuchyňských pracovních desek

Více informací