GTV

Hlavní specifikace výrobce

GTV je dodavatelem kvalitního nábytkového kování, posuvných systémů a osvětlení. Filosofie GTV je založena na předpokladu, že vysoce kvalitní produkty nemusí být určeny pouze pro nejbohatší zákazníky. GTV je také dodavatelem ručního nářadí pod obchodní značkou Hoëgert.

Portfolio

GTV má v nabídce přes 8 500 produktů nábytkového kování: závěsy, výklopy, zásuvkové systémy, výsuvy, drátěný systém, odpadkové koše, nohy, kolečka, zámky, spojovací kování a jiné drobné kovové či plastové doplňky, úchytky, věšáky, posuvné systémy, vybavení šatních skříní, lišty pro LED osvětlení, LED pásky a jiné komponenty pro osvětlení, výsuvné elektro zásuvky a další.

V oblasti nábytkového kování se jedná o nejkomplexnější nabídku na trhu. Široká nabídka produktů umožňuje klientům zakoupit veškeré produkty pro jeden projekt na jednom místě, což šetří čas a energii.

GTV má v nabídce přes 8 500 produktů

Vývoj a testování nových produktů

Vývoji a výzkumu nových produktů se v GTV věnuje samostatné oddělení. Výrobky jsou vyvíjeny v souladu s nejnovějšími trendy a v reakci na poptávku trhu. Při vývoji kování dochází k simulaci jeho každodenního použití v zátěžových testech. Nákupem kování GTV tedy získáváte jistotu, že Vám kování vydrží po celou dobu životnosti nábytku a zřejmě ho i přežije.

Výrobky GTV mají osvědčení o shodě s omezujícími evropskými normami, vydané nezávislými výzkumnými středisky. Kontrola kvality sortimentu probíhá na několika úrovních, což zaručuje stálou kvalitu dodávaných produktů. GTV vlastní několik desítek průmyslových vzorů a patentů. Nabídka LED osvětlení podporuje proekologické postoje klientů.

Doživotní záruka

GTV poskytuje doživotní smluvní záruku za závěsy, výklopy nebo výsuvy osazené v nábytku.

Působení na trhu

Značka GTV má silné postavení na zahraničních trzích po celém světě (Evropa, Amerika, Asie, Afrika). V České republice je možno zakoupit kompletní sortiment ve společnosti Dřevomateriál s.r.o.

Marketing

Pravidelně zařazujeme do prodeje novinky ze sortimentu GTV, o kterých zákazníky informujeme prostřednictvím informačních e-mailů.

Na webových stránkách www.drevomaterial.cz je k dispozici aktuální on-line katalog kompletní nabídky GTV.

GTV